Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Камінь-Каширський мото-релакс 2018

подорожі

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#1 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 08 Май 2018 - 18:35

Маю щільну задумку потрапити на ось цю подію Камінь-Каширський мото-релакс 2018. Буде проводитися тамтешнім мотоклубом Winds в останню суботу червня (30-го) терміном 1 день. Я сам звідтіля родом і, свого часу мав пряме відношення до рокерів (при совку так називали байкерів). А тут нове покоління так би мовити... цікаво подивитися. Відстань від Києва до 500 км. В основний маршрут проходить по трасі М07 ("Варшавка"). Потім ще кілометрів 70 вже по місцевих дорогах. Якщо хто по маршруту матиме базання привітатися або, поїхати разом - велкам до гурту. 

#2 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 04 Июнь 2018 - 12:42

Ось. Майже місяць. Думаю, цілком досить для прийняття рішення і приведення у норму коней.
Трішки інформації по дорогам та відстаням. Від Києва (КПП на "Варшавку") відстань орієнтовно 460 км. 390(!) з яких йдуть по одній із кращих доріг України М07 (в людей "Варшавка"). По крайній поїздці по ній можу із впевненістю сказати що, дорога прекрасна. Принаймі, суттєво більша її частина. :) Принаймі, можна їхати і насолоджуватися дорогою, та краєвидами. Проїхати чотири області (Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська). На межі останніх двох можна у всій красі побачити Рівненську АЕС. Відстань дозволяє зробити просто бомбезні фото!
По в'їзді у Волинську область їхати до першого перехрестя із постом ПС. Не скажу точно скільки але, кілометрів 40-50. Поворот направо в бік Маневичів і починаються звичайні регіональні дороги України (на мапі внизу червоним кружком). Тут вже потрібно буде бути уважнішим тому як М07 привчає до хорошого швидко. ;) Відразу хочу обмовитися що, дозаправитись краще або на повороті на Маневичі (там де пост ПС) або, у самому смт (трійко АЗС на вибір одночасно обабіч дороги). Все. Далі йдуть волинські ліси. Колійності немає але, варто стежити за ямками. Крейсер краще тримати не вище 80-90. І так до самого повороту у с.Седлище. Звіси до цілі залишається до 30 км. Великий вказівник покаже поворот наліво до Камінь-Каширський. Там же повинен стирчати і вказівник від "Моторелаксу".
З цього моменту потрібно вже ставати дуже уважним. Тому що на більшості ділянок можна розганятись. Але зненацька виринає ціла жменя дірок на дорозі!!! Метрів 30-40 і бац, знов нормальна дорога. В більшості випадків такими в Україні є дороги районного значення.
По прибутті на базу, місця для табору - валом! Так що, якщо захочеться поставити намет десь подалі від можливого шуму, проблем в цьому не буде. Дозаправку (як транспорту, так і людей) можна провести у місті. Невеличке, без плутанини доріг та світлофорів. Принаймі, будь-який пацан рукою тицьне де АЗС чи маркет. І не заблукаєте. Якщо зовсім коротко, маєте змогу побувати в одному із старезних (1196 року згадки) міст. Побачити старезні будівлі і, проїхатися по дорозі часів Австрійської імерії (якщо я нічого не плутаю). До речі, в піку нашим "будівельникам напрямків" вона до цих пір адекватна. 
Ну і, звісно, душевний прийом організаторів. Принаймі, якщо потрібна буде якась допомога то швидко зможуть її організувати. Принаймі, по частині КМЗ там проблем знайти гайку немає.

UPD. По мапі. Третій червоний круг показує не місце призначення а, ділянку із паскудними ямами. Ця дорога по території села Брониця (кілометрів 3-4). Сама точка прибуття десь рівно посередині між поворотом на село Воєгоща(воно залишається обабіч) та містом Камінь-Каширський.

Прикрепленные файлы

• Руслан это нравится

#3 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Июнь 2018 - 10:43

Цим постом хочу описати проїзд по областях. Отже особливість траси М07 в тому що, вона оминає практично всі населені пункти. Якщо і доведеться проїзджати під білі таблички НП то, це суто із-за заїзду у смугу цих сіл чи міст. Виключення - місто Сарни. Але, це теж на кілометрів 2-3 і світлофорів =0. Щільно натикано купа АЗС, різного роду майстерень-перевантажень для дальнобоїв і, байкерськи бар який тяжко не побачити. :)

Київська область. Покриття асфальт. Рівний і хороший. Ближче до кінця області асфальту видно покрали тому, вкатаний він там не так щільно, хоча і всеодно рівно. Далі кінчається область і за мостом починається Житомирська область.

Житомирська. По більшій частині польові зони. Покриття дороги - бетон. Тільки не бетонні плити, а реально залитий суцільним слоєм по якійсь модній технології однорідний шар. Я бачив, коли її робили і був вражений. Машинерія, яка відразу заливала рівно все дорожнє полотно. Їхати по ній приємно та нудно. Хочеться закинути ноги на кермо чи ще куди, роздивлятися краєвиди, вибирати файне місце щоб пофоткатись, справити потреби, розім'яти ягодиці і т.д., насолоджуватись краєвидами і час від часу поглядати на дорогу. Транспорту небагато. І саме головне, щоб ніякий орел чи сокіл не обісрав вас із висоти свого гордого польоту. Їх там дофіга. Сидять, літають... ну і так далі.

Приблизно за 200 км від Києва починається Рівненська область. УПА, бурштин, ліс. :) Дороги тут, на відміну від попередньої області теж добрі. Як не дивно. Але мають суттєву відмінність. Тут полотно робили по інших технологіях (підозрюю із-за особливостей грунтів) і клали асфальт. Деж приємний на дотик шин і плавністю їзди по ньому. Мабуть якомусь ортодоксальному старезному байкеру хотілось би по такій дорозі доїхати аж до самого пекла. Місцевість навколо лісна, болотиста, багато всіляких водойм різного розміру і наповнення. АЗС-сами там не обтикано але, вони знаходяться подеколи у самих несподіваних місцях як то, ліс-ліс-ліс і тут БАЦ і заправка з усіма зручностями, безконтактними кранами і магазинчиком всередині. :) Незабаром після повороту на Рокитне є пляж на березі річки Льва. Можна перепочити, скупатися. І валить далі, нічого довго розсиджуватись! Кілометрів за 50 вже Сарни. За ними дорога стає гіршою. Ну, як гіршою. Така ж сама асфальтована дорога але, гірша. Може тому що стають частіше попадатися різні місцями населені і малонаселені пункти типу "село". Може тим, що починає більше повертати туди-сюди. Ну, то таке. Сільська місцевість. Пасуться корови і коні. Гівном не смердить. То ліс, то поляна. Вид на Рівненську АЕС не пропустите тому що, накнетеся на єдини залізничний переїзд. :) Там вже й так труби видно. Гарне видовище. Як у RedAllert 2 :)

Ось так доїзджаєте до Волинської області. Дорога продовжує бути така-ж асфальтована і рівна. Подекуди не настільки ідеально але, не настільки критично щоб з матюками відторможуватись і жалкувати що не прихопили якоря. Якщо аморти дубоваті, то таки тріпне. А ні - то й ні. Далі варто пильнувати перехрестя де потрібно буде повертати направо із цього шляхового раю (вигляд перехрестя на скріні). поворот направо, на Маневичі. можна і через Ковель але, це робиться гак і, подейкують знані люде що дорога там таки гірша. Але сам не бачив-не їздив, сказать нічого не буду. Але їхать краще відразу направо. Після повороту відразу стане зрозуміло, чому я нахвалюю Н07. ;)

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  Maps1.png   1,23МБ   0 Количество загрузок:

• Руслан это нравится

#4 ВольнянскийОппозит

ВольнянскийОппозит

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 296 сообщений
  • ГородВольнянск, Запорожская область
  • Моя техникаМТ 10-36 Фиаско

Отправлено 05 Июнь 2018 - 12:14

Комашки докучали при русі у лісовій зоні?

#5 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Июнь 2018 - 12:28

Комашки докучали при русі у лісовій зоні?

Не більше, аніж у польовій. Але все відносно. Якщо по полях комахи жирні і вгодовані то, по лісах миршаві і гуняві. :) Перші ефектно розмазуються другі, дошкуляти можуть коли зупинився. Гармонія, коротше кажучи. :)

#6 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Июнь 2018 - 13:18

І знов про дорогу.

Як писав вище, або на цьому перехресті або, вже у самих Маневичах (3 км після повороту) рекомендую підзалитися пальним. До точки призначення ще потрібно проїхати до 70 кілометрів. Та й на самому озері АЗС немає а до найближчого кілометрів 8 накрутиться. Ні, якщо буде край то і привезуть і, підзаправлять. Але навіщо до того краю тягнути?
Дорога починає петляти. Хоч і не часто але,  місцями зустрічаються вибоїни у великій кількості (це дані місячної давнини) які можна обпетляти, якщо не вгнатися на них із швидкістю далеко вищою за розумну. По дорозі доволі часто зустрічаються обладнані місця для відпочинку. За селом із любою рибалкам назвою Карасин можна прямо із дороги підскочити до озера. Як орієнтир - там вкопані якісь три дерев'яних ділдоси у вигляді містичних богатирів. Коротше, фігня якась стовповидна. :)
Я розумію що, ніхто не хоче проскочити другий ключовий поворот і переймається з цього приводу тому, перейду вже до орієнтирів. Як я вже і згадував, дані місячної давнини. На той час міст через річку Стохід добряче ремонтувався (здерли покриття). Після рибноназваного села він буде тільки один. Осодливість що, при з'їзді з нього буде різкий злом дороги вниз направо і десь на кілометр потрапите на вулицю села Нові Червища. Особливостей кілька. Перша, яка кидається в око - парканчики осель стоять майже на проїзжій частині. Принаймі, складається таке враження. Парканчики із древ'яних штакет. А через стовп - лелечі гнізда. А ще, може бути дуже засрана дорога. Коровами. І, відповідно слизька. Тому краще їхати поволеньку і так, ніби там дорога із суцільних ямів. :) В принципі, заліплені коров'ячим навозом мотоцикли це явний признак тяжкого сільського життя техніки. Виїхавши за село вже дуже скоро доберетесь до слідуючого і, там відразу Т-подібне перехрестя. З хрестом. І вказівником. Вам потрібно повернути у напрямку Камінь-Каширський.  

Прикрепленный файл  Sedliche.png   869,89К   0 Количество загрузок:

В принципі, місто Камінь-Каширський і є орієнтиром. В теорії десь тут ще має тулитися вказівник самого "Мотопікніка" з фігпойми шрифтом. Напівоголений мужичок із цигаркою в комплект не входить. Він буде "на патОм". :)

Далі вже писав вище. Дорога із перемінним успіхом переходить в ямки, і назад у дорогу. Навіть якщо ви проскочите потрібне озеро (воно буде через кілометрів за 24) справа по курсу. Дорога як би високо а, озеро внизу. Фактично його можна об'їхати по колу але, не факт. Тому краще пошукати вказівник і потрібний бік.

ВІдразу скажу що, приймаюча сторона - хлопці щирі й душевні. Якщо ви здалеку і маєте якусь проблему із мотом, провізією абощо - як істинні мотобраття допоможуть всім, чим матимуть змогу. Одинм словом, поїхати для отримання задоволення вітру в писок, дорожніх історій та потусити в хорошій компанії це, саме туди.

• Руслан это нравится

#7 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 751 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka
  • Моя техникаDnepr 11('85), Dnepr 11('92)

Отправлено 05 Июнь 2018 - 14:55

І знов про дорогу.

Як писав вище, або на цьому перехресті або, вже у самих Маневичах (3 км після повороту) рекомендую підзалитися пальним. До точки призначення ще потрібно проїхати до 70 кілометрів. Та й на самому озері АЗС немає а до найближчого кілометрів 8 накрутиться. Ні, якщо буде край то і привезуть і, підзаправлять. Але навіщо до того краю тягнути?
Дорога починає петляти. Хоч і не часто але, місцями зустрічаються вибоїни у великій кількості (це дані місячної давнини) які можна обпетляти, якщо не вгнатися на них із швидкістю далеко вищою за розумну. По дорозі доволі часто зустрічаються обладнані місця для відпочинку. За селом із любою рибалкам назвою Карасин можна прямо із дороги підскочити до озера. Як орієнтир - там вкопані якісь три дерев'яних ділдоси у вигляді містичних богатирів. Коротше, фігня якась стовповидна. :)
Я розумію що, ніхто не хоче проскочити другий ключовий поворот і переймається з цього приводу тому, перейду вже до орієнтирів. Як я вже і згадував, дані місячної давнини. На той час міст через річку Стохід добряче ремонтувався (здерли покриття). Після рибноназваного села він буде тільки один. Осодливість що, при з'їзді з нього буде різкий злом дороги вниз направо і десь на кілометр потрапите на вулицю села Нові Червища. Особливостей кілька. Перша, яка кидається в око - парканчики осель стоять майже на проїзжій частині. Принаймі, складається таке враження. Парканчики із древ'яних штакет. А через стовп - лелечі гнізда. А ще, може бути дуже засрана дорога. Коровами. І, відповідно слизька. Тому краще не їхати поволеньку і так, ніби там дорога із суцільних ямів. :) В принципі, заліплені коров'ячим навозом мотоцикли це явний признак тяжкого сільського життя техніки. Виїхавши за село вже дуже скоро доберетесь до слідуючого і, там відразу Т-подібне перехрестя. З хрестом. І вказівником. Вам потрібно повернути у напрямку Камінь-Каширський.

Sedliche.png

В принципі, місто Камінь-Каширський і є орієнтиром. В теорії десь тут ще має тулитися вказівник самого "Мотопікніка" з фігпойми шрифтом. Напівоголений мужичок із цигаркою в комплект не входить. Він буде "на патОм". :)

Далі вже писав вище. Дорога із перемінним успіхом переходить в ямки, і назад у дорогу. Навіть якщо ви проскочите потрібне озеро (воно буде через кілометрів за 24) справа по курсу. Дорога як би високо а, озеро внизу. Фактично його можна об'їхати по колу але, не факт. Тому краще пошукати вказівник і потрібний бік.

ВІдразу скажу що, приймаюча сторона - хлопці щирі й душевні. Якщо ви здалеку і маєте якусь проблему із мотом, провізією абощо - як істинні мотобраття допоможуть всім, чим матимуть змогу. Одинм словом, поїхати для отримання задоволення вітру в писок, дорожніх історій та потусити в хорошій компанії це, саме туди.

а село Карасин часом не сарненського району?
  • gedevan это нравится

#8 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 946 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 05 Июнь 2018 - 16:02

Gedevan, завдяки тобі, я вже відвідав майбутній фест у своїй уяві. Мандруючи по дорозі в той бік, скільки цікавого я там побачив (уявив). Це ж яка у нас природа, які гарні місця. Дуже хочеться це все побачити своїми очима. Вдалої тобі подорожі.
  • gedevan это нравится

#9 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Июнь 2018 - 18:49

А отут і починається саме цікаве. Через село Карасин Сарненського району НЕ проїздиш. Але воно є. І ще, проїздиш село Полиці, Володимирецького району. А потім - оппа! Знову  село Полиці, тільки Камінь-Каширського району. Але його НЕ проїздиш т.к. воно збоку. :) 
Ні, згадане мною село саме К-Каширського.

#10 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Июнь 2018 - 18:55

Руслан, я описував тільки трасу. Причому, доволі блідненько. Вона дійсно, ніби спеціально зроблена для поїздок на мотоциклі! Реально, як кінокласика.  На ній реально бувають моменти коли а ні спереду, а ні позаду ніякого транспорту. Тільки дорога. Із гарним покриттям. 

Коли я по ній їздив ще у часи, коли вона була перекрита на реконструкцію то можна було проїзжати десятки кілометрів і не зустріти взагалі ніякого транспорту. Зупинитись і, послухати тишу і звуки лісу. Без домішків механічних звуків. 

• Руслан это нравится

#11 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 751 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka
  • Моя техникаDnepr 11('85), Dnepr 11('92)

Отправлено 06 Июнь 2018 - 06:47

А отут і починається саме цікаве. Через село Карасин Сарненського району НЕ проїздиш. Але воно є. І ще, проїздиш село Полиці, Володимирецького району. А потім - оппа! Знову село Полиці, тільки Камінь-Каширського району. Але його НЕ проїздиш т.к. воно збоку. :)
Ні, згадане мною село саме К-Каширського.
та я через те і запитав, бо до того села від Сарн іде дорога 25 км, кам'янка, можна і хребет загубити :)

#12 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 06 Июнь 2018 - 07:52

до того села від Сарн іде дорога 25 км, кам'янка, можна і хребет загубити

Ви не повірите. До села Полиці Камінь-Каширського району така-ж ситуація. :) Радує те, що вони залишаються поза увагою т.к. проїздти через них не потрібно. Скажу відверто що, у Карасині К-Каширського р-ну покриття теж не ідеал. І корови там теж можуть залишити сліди своєї життєдіяльності. Але з загальному плані покриття не відрізняється від всієї іншої дороги того ж напрямку.
Наразі ще двоє людей висловили бажання до поїздки. Є час для підготовки і планування часу. Між іншим, бажання підкріплюється і тим що, можна більшу частину часу їхати саме по хорошій гарній дорозі і отримувати задоволення. :)

#13 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 946 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 21 Июнь 2018 - 07:06

Привнесу ясності. Станом на зараз планую виїхати 28-го вранці (окрім збіговиська є ще особисті справи втому напрямку). Це буде офіційний вихідний день тому, якщо хто має бажання привітатися вживу, буду радий здибанці.

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото