Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Новини із кіберпростору

хакер мережа

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 46

#41 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 093 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 22 Апрель 2018 - 16:11

Пане w-126, давайте закінчим. На мою думку, ми ведемо розмову в різних площинах. Хоча би те, що я сприймаю як дискусію Ви сприймаєте як суперечку. Ви запитали мене мою особисту думку і аргументацію а у відповідь приводите вислови і думки зовсім інших людей. Я не заперечую що вони для Вас можуть бути непогрішними авторитетами але, вважайте на те що для мене це твердження може бути неприпустимим. Авторитет рок-журналіста та музичного критика в області ІТ тим паче. Я взагалі не вірю в непогрішність. Errare humanum est, як сказав якийсь чувак латиною. :) До речі, мені здається що у своєму повідолені №35 Ви в певних місцях суперечите самі собі. 

Пан Lesnik1975g висловив припущення за власний досвід і, це дійсно так. І висновок свій роблю згідно аналізу не блогосфери чи ЗМІ. 

І ще. Я Вам забожився, що навіть у думці не мав сказати щось образливе стосовно Вас особисто. Ви чомусь все перекрутили що, таки навпаки. І вже тому це безглуздя варто припинити. Я звик мати справу із людьми, слово яких чогось варте. Ви мабудь перебуваєте в іншому середовищі. І тут нажаль я вже нічим переконати Вас не зможу. Кожен із нас має власну думку, інформацію та переконання. Я дав аргументовану інформацію а, як нею скористатися - особиста справа.   

#42 w-126

w-126

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 211 сообщений
  • ГородЗапорожье
  • Моя техникаДнепр

Отправлено 23 Апрель 2018 - 16:03

Если бы мы сидели друг напротив друга , да под рюмочку чая ,  то разговор и мог бы пойти в таком ключе - ((( говорим о разном , перебываем друг друга.И наверное пришли бы к  общему мнению.

Формат форумного общения не предусматривает такой формы общения.

На четко заданный вопрос , уважающие друг друга соплеменники дают такой же четкий ответ.

Без подтекста , левого смысла и типа   "догадайся сам".

Я так понимаю.

Ответа не получил.

Пане w-126, давайте закінчим.

Согласен.

#43 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 1 044 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 23 Апрель 2018 - 18:05

В том и все проблема, что буквы написанные на бумаге или сообщении, не передают настроение и эмоции их написателя. Только личное общение может сгладить все неровности и косяки виртуального общения. Ну или в крайнем случае для полного взаимного понимания бытия есть телефон.  

#44 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 093 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 23 Апрель 2018 - 18:26

Если бы мы сидели друг напротив друга , да под рюмочку чая , то разговор и мог бы пойти в таком ключе - ((( говорим о разном , перебываем друг друга.И наверное пришли бы к общему мнению.

Згоден т.к. неодноразово із цим стикався. І стикаюсь. Емоційність живої розмови ніяк не передаси сухим текстом, особливо в умовах коли навіть не уявляєш емоційної забарвленості співбесідника. А це багато значить. Це ми так із моїм другом ще одне одному по фейсбуках горло гризем мало не до бійки у віртуалі. А коли таки вже здибаємся, виявляється то все і на півчиху не варте. :)

Ответа не получил.

Про правильність постановки запитання я вже дірки на форумі протер. Ото воно так і виходить в кінці-кінців.

#45 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 093 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 11 Май 2018 - 10:26

І знов про Telegram. "Telegram тестує сервіс для зберігання паспортних даних користувачів"

Після такого PR-ру якраз актуально. Всі данні, включаючи фото - підизнайкуди.

Докладніше можна почитати тут

#46 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 093 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 14 Июнь 2018 - 12:40

Палкий привіт від "антивіруса" в/ч 43753

Агентурный провал: "Лаборатория Касперского" оказалась воинской частью
https://beztabu.net/novosti_t4952

#47 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 093 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 18 Август 2018 - 20:06

Gai Miroslav з Myroslav Hai.

И где все те мудаки которые орали, что закрытие Вконтакте это удар по свободам?

Появились доказательства, что администрация соцсети передает, даже без затребования судом, всю информацию о пользователях силовым структурам РФ.

Пароли, айпиадреса, переписки сообщений - все.

А у нас тем временем продолжается волна банов. Сегодня нейтрализовали на 30 дней Руслан Сан-Марино , Kalin Dimitrov. Кого еще?

Идет активная подготовка россиян к 24 числу.

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото