Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Новини із кіберпростору

хакер мережа

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 46

#1 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 19 Февраль 2018 - 18:03

Цитата:
"Хочу поздоровити всіх ідіотів які використовують всякі проги а саме "frigate ua" що дозволяють лізти в VK. Ви розшарюєте свої акаунти з паролями для всіх кому тре.

І він є в магазині гугл хром.... ааа це жесть."
Від себе. Коли не миєте руки перед їжею, то не розповідайте потім що вам хтось повну ср@ку глистів напхав.

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  VK1.jpg   140,68К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  VK2.jpg   98,34К   0 Количество загрузок:

• Руслан это нравится

#2 Skade

Skade

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 158 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаК-750

Отправлено 19 Февраль 2018 - 18:18

Потому как VPN нужно юзать или Тор, а не подозрительное хз-что...
Но инфу да, нужно распространять. Мало ли, кому поможет.
  • doctor это нравится

#3 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 20 Февраль 2018 - 17:26

Skade, особисто я виступаю проти використання соцмереж підконтрольні спецслужбам ворожої країни. Але кожен приймає для себе рішення особисто сам. Це тільки одна із "дірок". Навіть використання ВПН чи Тор не зможе гарантувати доступу до профілів тих, хто має права адміністратора. 

#4 Skade

Skade

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 158 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаК-750

Отправлено 20 Февраль 2018 - 18:22

Каналов утечки инфы столько, что ВК не решает ничего.
Если будет нужно целенаправленно, то все можно найти и без ВК.
Наш любимый смартфон в кармане выдает вовне такое количество инфы о нас, по сравнению с которым наши профили в социалках - детские игры.

#5 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 20 Февраль 2018 - 19:24

Ви недооцінюєте цей канал. Це виток особистої інформації про оточення, ключові моменти ну і т.п. яку при потребі можуть дуже гарно розіграти. Візьміть хоча би для прикладу недавню історію із хлопчиною, якого виманили до Білорусі і там пов'язали. І справа далеко ж не в ньому. Він як інструмент. Але кому захочеться ним бути? І смартфон видасть інформації не більше, аніж йому дозволити. Не будемо зачіпати моменти закритих можливостей а, навіть тих до яких ми самі маємо можливість дотягнутися. Приміром, ті самі дозволи доступу. Навіщо скажімо, ліхтарику доступ до СМС, фотогалереї, підключення WiFi, геолокації і т.п. :) 
А інформація із мереж просто полегшує таку роботу для зацікавлених осіб чи організацій. А кожна особистість в своєму праві (і розумі) вирішувати надавати її, чи ні. 

• Lesnik1975g это нравится

#6 Skade

Skade

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 158 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаК-750

Отправлено 20 Февраль 2018 - 20:20

Это сложный вопрос. В первую очередь нужно включать мозги всегда) это минимизирует риски.
А вот смартфон... Да чихать он хотел на те разрешения, которые юзер даёт приложениям.
Чуть глубже в ядре той же андроид системы, есть такая запись как регулярная отправка логов. Каких, кому и зачем - хрен его знает. (Просто это ещё глубже лежит, думаю)
А факт прост. Умная железка собирает какие-то данные и регулярно их куда-то отправляет.

В общем, подводя итоги: лично я не парюсь. Но у каждого свое мнение и правильного здесь не будет.
  • gedevan это нравится

#7 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 798 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka
  • Моя техникаDnepr 11('85), Dnepr 11('92)

Отправлено 21 Февраль 2018 - 00:35

хм, винда 10, каждый раз при включении активирует камеру и отправляет ~1мб данных, при первом включении операционной системы уходит до 30мб, куда и зачем не известно

#8 ghostrider

ghostrider

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 106 сообщений
  • ГородЛьвів
  • Моя техникаДніпро 10-36, ІЖ-56

Отправлено 26 Февраль 2018 - 13:36

певно всі знають, що Цукерберг на своєму ноуті заклеює камеру?
  • Mad Doctor и gedevan это нравится

любіть Україну і тримайте порох сухим.

#9 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Февраль 2018 - 19:32

ghostrider, ну... я не знаю. Вибачте за мою темноту і сірість а, навіщо він то робить? До речі, я вже бачив ці заклеєні веб-камери. На питання "навіщо" відповідали "та то такий бзік". :)

#10 ghostrider

ghostrider

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 106 сообщений
  • ГородЛьвів

Отправлено 26 Февраль 2018 - 23:29

на скільки я чув то програми, які ми ставимо на компи чи інші девайси можуть мати в собі всякий лівий код, з допомогою якого при підключенні до інтернету треті особи отримують змогу активовувати веб-камери чи запускати інші процеси на комп'ютері але при тому зовнішньо того ніяк видно не буде (напр. у вебці стандартно при роботі горить лампочка а так вона може працювати але лампочка не горить і ви не знаєте, що за вами прямо зараз підглядають). щодо смартфонів - теж задавався питаннями, нащо якомусь калькулятору чи плеєру доступ до моєї камери, телефонної книги, wi-fi і так далі і нічого крім всякої параної в голову не лізе. а може то і не параноя, хто зна?

#11 ghostrider

ghostrider

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 106 сообщений
  • ГородЛьвів

Отправлено 26 Февраль 2018 - 23:41

додам ще про підслуховування, якось згадалось) (правда в московії було діло але і в нас, думаю, можливо якщо ти комусь цікавий): хотіла подзвонити одна подруга до іншої, набрала номер і підчас встановлення зєднання в трубці почулось якесь посвистування і потріскування ніби по міському говориш. підняла та дівка, до котрої дзвонили, трубку, поговорили вони собі і якось дійшла розмова до політики. котрась з них почала хаяти путіна останніми словами типу такий-сякий, мат-перемат на нього і тут ті дивні звуки почулись знов підчас їх діалогу а далі чоловічий голос каже : 'краще не треба говорити такі речі по телефону'. після того їх розєднало. на брехню не схоже бо читав подібне від різних людей в неті але інших доказів крім людських слів теж не маю.
  • ghostrider это нравится

#12 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 27 Февраль 2018 - 08:13

ghostrider, трошки розвію Вашу параною. :) Веб-камери. Для того, щоб увімкнути прилад на нього потрібно подати живлення. Світлодіод, який засвідчує увімкнення камери по-суті показує подачу живлення. Ця схема апаратна і від ПО не залежить. Спрощено - паралельне увімкнення двигуна і лампочки. Як, не вмішуючись фізично у схему, запустити двигун і не засвітити лампочку? ;)

Зі смартфорнами маєте рацію. Все залежить від прав доступу ПО і, хто що замантулив у код програми - ХЕЗ. Вмикаємо мізки. :)

Про прослуховування. Навіть на старих аналогових АТС є (були?) так звані недокументовані функції. За мережі мобільних операторів і кури не шепчуть - ще той клондайк. Якщо цікаво то можу розповісти хоча, нічого нового не скажу. Якщо Ви знаєте за роботу мереж передачі данних то, це воно. :) А краще за все - тупо не паритись з цього приводу. Ми ж не в московії, хай слухають те що заробили. :)

#13 (dnepr)

(dnepr)

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 54 сообщений
  • Городрівне-дубровиця
  • Моя техникак-650 та м-63

Отправлено 27 Февраль 2018 - 21:56

Я ніякий не хакер і в цему залізі не розуміюсь, але повідаю те що знаю. Маю трьохрідного брата.вчився в львівській політехніці. Короче спец у написанні всяких програм для управління гаджетами. Мені колись сказав що все що підключене до нету він може не тільки включати і виключити дистанційно а ще й заставити вийти з ладу і воно не піддасться ремонту по причині перегріву.працює на якусь іноземну фірму.

#14 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 28 Февраль 2018 - 11:09

(dnepr), в електриці ж маєте розбиратися. Чи проводку на мот теж хтось робить? :) Ваш брат все вірно сказав. Теоретично. Тільки трішки прикрасив. Тут ми впираємося у кібербезпеку. Якщо Ви користуєтесь ПК то, хоч раз та стикалися із реченнями де були фрази "Брандмауер" або "фаєрволл", "права доступу", "DoS(DDoS)-атаки", "права адміністратора" і т.п. вроді незрозуміла хрінь. І це тільки програмний! А є ще і апаратний захист. До речі, і від перегріву в тому числі. ;) Не буду Вас перевантажувати спеціифікою а, лишень скажу: заклеєна камера не врятує від творення дурниць. Від заклеювання веб-камери в тому числі. :)

#15 (dnepr)

(dnepr)

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 54 сообщений
  • Городрівне-дубровиця

Отправлено 28 Февраль 2018 - 13:33

Я написав те ,що мені говорив брат. Більш написати я попросту не можу бо я в тому не розбираюся. За електрику я так розумію є вентилятор і вимикач,відповідно він включений або вимкнений людиною. На процесорі теж є вентилятор його вмикає програма яку людина не може контрулювати він якось іі змінює,комп цього не розуміє. То так примітивно мені пояснював. У соц сітях брат не реєструється.

#16 (dnepr)

(dnepr)

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 54 сообщений
  • Городрівне-дубровиця

Отправлено 28 Февраль 2018 - 13:46

А на рахунок апаратного захисту,я так зрозумів що ми говоримо про персональні компи а не якісь сервери чи ще щось. Колись жив у гуртожитку то хлопці грали гру фіфа три доби не вимикаючи компа і не роблячи перерви. І що ж комп не витримав попросту материнка разом із тим що до неї підключене згоріло. У ремонті не вірили що таке від ігор сталося тому гарантія не прокатила))) скидалися на новий системник)))

#17 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 798 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka
  • Моя техникаDnepr 11('85), Dnepr 11('92)

Отправлено 28 Февраль 2018 - 14:27

Я написав те ,що мені говорив брат. Більш написати я попросту не можу бо я в тому не розбираюся. За електрику я так розумію є вентилятор і вимикач,відповідно він включений або вимкнений людиною. На процесорі теж є вентилятор його вмикає програма яку людина не може контрулювати він якось іі змінює,комп цього не розуміє. То так примітивно мені пояснював. У соц сітях брат не реєструється.

защита процессора и других компонентов регулируется термопарой, при перегреве комп просто вырубается.
телефон тоже имеет защиту, он либо выключится, либо уйдет в перезагрузку.
  • gedevan это нравится

#18 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 28 Февраль 2018 - 18:35

(dnepr),я мав на увазі паралельне підключення електроприладів. :) За принцип роботи вентилятора на процесорі Ви помиляєтесь так само, як і сервер чи персональний комп. Пан Оппозит4ик, грубо але, правильн оописав принцип. Програма контролює тільки оберти (якщо передбачено) вентилятора. Але є ОС (операційна система) у якій працюють і, є базова система, яка наглухо зашита у материнську плату і яка власне цим і займається. Отримати доступ до неї із ОС не так то і просто. Особливо, якщо це ще і унеможливити перемичкою на МП(передбачено) У деяких простіших платах цього(доступу) навіть не передбачено. :) А у ще простіших навіть вентилятор не контролюється. Тупо крутиться та і все. Аварійні термопари ставлять вже дуже давно, і вони теж не контролюються ВІОS. При критичній температурі йде зупинка процесора. Ще раз повторю - спалити процесор не так то і просто. А про грульку в режимі нон-стоп, так і тут скажу чому так сталося у ваших колег. Якщо згоріла материнка із всіма інтерфесами(якщо я вірно зрозумів) - там була проблема у блокові живлення. Пробій високої напруги. :) Таке може статися у дешевих БЖ, коли неправильно розраховують потужність. Дуже швидко вистрілюють конденсатори, йде така жесть із напругою що, мало який прилад витримає. З таким теж стикався але, вдавалося попереджувати. 
Не переймайтесь. Я ондо ніфігоса не петраю у обробці металів і абсолютно від того не страждаю. Тому як є ті, у кого за це можна спитати. 
Некоторые вещи нам непонятны не потому, что наши понятия слишком слабы а потому, что сии вещи не входят в круг наших понятий. (с) Казьма Прутков 

#19 (dnepr)

(dnepr)

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 54 сообщений
  • Городрівне-дубровиця

Отправлено 28 Февраль 2018 - 19:11

А мені аби комп робив))) а що там і як , на це хтось вчився)))

#20 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 098 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 05 Март 2018 - 18:32

А мені аби комп робив))) а що там і як , на це хтось вчився)))

Те саме і про лікарів сказати можна. Тільки попередити хворобу набагато легше, аніж потім її виколупувати. Те саме і з технікою, чи не так? ;)

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото