Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография
* * * - - 2 Голосов

МВ-650М1 "Зверек". Андрей aka i_n_d.

Хаки МВ650 МВ МВ650М1 Мотоцикл

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 145

#81 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 02 Август 2017 - 20:12

gedevan, вільні мотоциклісти не повинні втручатися в справи клубних, також носити їх символіку.
символіка і кольори клубу належать клубу, втрата або використання символіки є образою для клубу за яку прийдется відповісти згідно статуту клубу

Так ми таки про символіку клубу (яка не обговорюється) чи, за кольори, надписи і т.п.? Клубні атрибути і не обговорюються. Ось у Славка напис оранжевий що, він сам по собі. А якщо цей колір входит до символіки? Ось за це, я так розумію мова. Чи як?

#82 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 02 Август 2017 - 20:31

gedevan, от чого ви так хворобливо сприймаєте інформацію, наче вона стосується вас особисто. Якщо ваше оточення складають виключно милі і доброзичливі люди - я за вас тільки радий. Мій життєвий досвід дає мені право думати трішки інакше.
Мені особисто незрозумілі дії людей, які обліплюють транспорт, розмальовують одяг, партачать свою шкіру символами, про значення яких нібельмеса не розуміють. А потім щиро дивуються, де горе взялося.
Стадові пастух потрібен, це безумовно. Але баранів в те стадо ніхто палкою не заганяв. Це їх свідомий вибір. І наївно було б думати, що знаходження там відбувається на волонтерських засадах, і що барани не мають ніякого профіту з того.

Це для прикладу, що в мережі значить посилання на гугл. ;)
Думаю, тут має місце непорозуміння в суті питання. Я мав на увазі одне а Ви - зовсім інше. Не ображайтесь. І, вибачте за імпульсивнісь. Я згоден із Вашою позицією в плані бездумного ляпання символів. Чому і запитав про значення конкретно взятого. Спілкування, мій друже гуглом не заміниш. Чи не так?
І про баранів. Малась на увазі психологія, а не згуртованість по інтересу. Приймати рішення самостійно, а не підкорятись чиімось забаганкам. Якось так.
І про оточення забув згадати. В основному - так. Мабудь саме тому що, всіляке падло там не затримується. Тому що ніхто не взмозі примусити мене з таким підтримувати будь-які стосунки. А дуже вже настирливі покидали це коло із підрихтованими оболонками. ;)

#83 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 759 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka
  • Моя техникаDnepr 11('85), Dnepr 11('92)

Отправлено 02 Август 2017 - 20:45

gedevan, вільні мотоциклісти не повинні втручатися в справи клубних, також носити їх символіку.
символіка і кольори клубу належать клубу, втрата або використання символіки є образою для клубу за яку прийдется відповісти згідно статуту клубу

Так ми таки про символіку клубу (яка не обговорюється) чи, за кольори, надписи і т.п.? Клубні атрибути і не обговорюються. Ось у Славка напис оранжевий що, він сам по собі. А якщо цей колір входит до символіки? Ось за це, я так розумію мова. Чи як?
символіка і кольори це напис назва клубу( верхній рокер), і місто (нижній рокер), і по середині емблема клубу
как пример

Прикрепленный файл  images.jpg   10,85К   0 Количество загрузок:

по статуту вольные райдеры не имеют права нашивать верхний шеврон и так же емблему 1%, МС

#84 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 718 сообщений
  • ГородКарловка
  • Моя техникаКМЗ - 8.157 - 01

Отправлено 02 Август 2017 - 20:55

Приймати рішення самостійно, а не підкорятись чиімось забаганкам.

В даному випадку, щодо членства в мотоклубі - все просто. Ніхто ж не заставляє. А назвавсь груздьом - лізь в кузов.

Тому що ніхто не взмозі примусити мене з

таким підтримувати будь-які стосунки

Ну, то ви щаслива людина. 

• Оппозит4ик это нравится

#85 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 02 Август 2017 - 21:05

по статуту вольные райдеры не имеют права нашивать верхний шеврон и так же емблему 1%, МС

От з цього місця як би ото детальніше. А якщо шеврон один (в принципі) і ніфіга не означає? Чи, ото як у автора топіка - свій малюнок з написом?

#86 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 02 Август 2017 - 21:10

Приймати рішення самостійно, а не підкорятись чиімось забаганкам.

В даному випадку, щодо членства в мотоклубі - все просто. Ніхто ж не заставляє. А назвавсь груздьом - лізь в кузов.

Тому що ніхто не взмозі примусити мене з
таким підтримувати будь-які стосунки

Ну, то ви щаслива людина.
Значить таки моі спостереження вірні... Мндя.
А з останнім не можу не погодитись. Чого і Вам зичу у найкращому розумінні.

#87 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 718 сообщений
  • ГородКарловка

Отправлено 02 Август 2017 - 21:19

gedevan, якщо вже руки чещуться щось причепити - причепіть пацифістський значок. І модно, і со смислом, і не оскорбляє чувства вєрующих. 

• Mad Doctor это нравится

#88 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 718 сообщений
  • ГородКарловка

Отправлено 02 Август 2017 - 21:21

Значить таки моі спостереження вірні... Мндя.

На форумі завівся психолог ?  :ph34r:

#89 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 759 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka

Отправлено 02 Август 2017 - 22:30

От з цього місця як би ото детальніше. А якщо шеврон один (в принципі) і ніфіга не означає? Чи, ото як у автора топіка - свій малюнок з написом?
головне щоб рокер не мав шрифт і колір схожий на вже використані.
так само і з емблемами
1% дозволяется нашивати тільки МС і МG.
взагалі то, за цим ніхто, як так не слідить, але неприємності можуть бути.
В Україні є наприклад Bandidos, Legion, Lions та ін., не дуже хочется стикатися з ними на рахунок того, що в тебе на спині.
а по факту, нашивай що хочеш, але трапись щось, прийдется відповісти
  • Lesnik1975g это нравится

#90 i_n_d

i_n_d

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 264 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаМВ-650М1

Отправлено 03 Август 2017 - 06:48

гыы

Поставил таки вчера кейхены... завел...

Сегодня поехал с утра по городу - это секс... в хорошем смысле.. Японцы умеют строить карбы, этого не отнять.

До сих пор в догадках, как я раньше ездил?.. Радовался как ребенок, если получалось хотябы на три-четыре дня не лазить к винтам качества и количества... 

Мой вердикт - они стоят того, чтобы их поставить.

#91 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 03 Август 2017 - 07:47

gedevan, якщо вже руки чещуться щось причепити - причепіть пацифістський значок. І модно, і со смислом, і не оскорбляє чувства вєрующих. 

Ну от. Де я а де - пацифізм. :) І чому я таки маю чіпляти те що не подобається навіть, якщо то супер-пупер модно? ;) А якщо це оскорбляє вєрующих то, це їхні проблеми. А якщо їхня віра оскорбляє мої чувства, як тоді бути? Ладно. Тут ми переходимо до тем вічних дискусій, а то вже для окремої гілки, я так думаю.

На форумі завівся психолог ? :ph34r:

Хочу Вас розчарувати. Тут психологів - хоч за собаками кидай. :)

Головне щоб рокер не мав шрифт і колір схожий на вже використані. так само і з емблемами 1% дозволяется нашивати тільки МС і МG. взагалі то, за цим ніхто, як так не слідить, але неприємності можуть бути. В Україні є наприклад Bandidos, Legion, Lions та ін., не дуже хочется стикатися з ними на рахунок того, що в тебе на спині. а по факту, нашивай що хочеш, але трапись щось, прийдется відповісти

Пане Оппозит4ик, наскільки я бачу то, навіть випадково потрапити на ті шрифти діло проблематичне. Хіба що спеціально для цього їх відшуковувати.
Ну добре. Із 1% вияснили. А якщо, приміром буде 99%? Або в нашому випадку 33% (приблизно така кількість оппозитчиків)? Які можуть бути тоді питання? Цікавлюсь тільки задля задоволення цікавості, тому що я з тих кого ще називали "рокери" і, на довгий час випав із потоку подій.
По-суті, якщо копнути більш глибше то ці "плюватьназакони" собі ж піку понапридумували своїх законів і позаганяли себе ж в рамки. У мене взагалі складається відчуття що, ці всі МС створюються щоб тримати це шобло під контролем. :) Хіба ні?

#92 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 03 Август 2017 - 07:55

гыы

Поставил таки вчера кейхены... завел...

Сегодня поехал с утра по городу - это секс... в хорошем смысле.. Японцы умеют строить карбы, этого не отнять.

До сих пор в догадках, как я раньше ездил?.. Радовался как ребенок, если получалось хотябы на три-четыре дня не лазить к винтам качества и количества... 

Мой вердикт - они стоят того, чтобы их поставить.

Шановний i_n_d, і Ви теж стали на шлях розбещеності?! Ви навіть не уявляєте, яку кількість слини доводиться ковтати читаючи такі повідомлення! Весь бюджет був вгепаний на відновлення майже вбитого мотоцикла... було навіть снилося, що заходжу в гараж а там на столі... ВОНИ... а наяву перебираєш і вилизуєш К63... :)
А чи можна в ПП детальніше про бюджет такої покупки з усіма необхідними деталями? І саме головне, де це заповітне місце з гарантовано якісними карбами? Дякую.

#93 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 718 сообщений
  • ГородКарловка

Отправлено 03 Август 2017 - 07:59

І чому я таки маю чіпляти те що не подобається навіть, якщо то супер-пупер модно?

Не хочете - не чіпляйте. Хто ж заставляє ? :)

• gedevan это нравится

#94 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 759 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka

Отправлено 03 Август 2017 - 12:15

про карби також цікаво, шо да як)
мої косо пішли на колясич)
  • gedevan это нравится

#95 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 759 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka

Отправлено 03 Август 2017 - 12:17

Ну от. Де я а де - пацифізм. :) І чому я таки маю чіпляти те що не подобається навіть, якщо то супер-пупер модно? ;) А якщо це оскорбляє вєрующих то, це їхні проблеми. А якщо їхня віра оскорбляє мої чувства, як тоді бути? Ладно. Тут ми переходимо до тем вічних дискусій, а то вже для окремої гілки, я так думаю.

На форумі завівся психолог ? :ph34r:

Хочу Вас розчарувати. Тут психологів - хоч за собаками кидай. :)

Головне щоб рокер не мав шрифт і колір схожий на вже використані. так само і з емблемами 1% дозволяется нашивати тільки МС і МG. взагалі то, за цим ніхто, як так не слідить, але неприємності можуть бути. В Україні є наприклад Bandidos, Legion, Lions та ін., не дуже хочется стикатися з ними на рахунок того, що в тебе на спині. а по факту, нашивай що хочеш, але трапись щось, прийдется відповісти

Пане Оппозит4ик, наскільки я бачу то, навіть випадково потрапити на ті шрифти діло проблематичне. Хіба що спеціально для цього їх відшуковувати.
Ну добре. Із 1% вияснили. А якщо, приміром буде 99%? Або в нашому випадку 33% (приблизно така кількість оппозитчиків)? Які можуть бути тоді питання? Цікавлюсь тільки задля задоволення цікавості, тому що я з тих кого ще називали "рокери" і, на довгий час випав із потоку подій.
По-суті, якщо копнути більш глибше то ці "плюватьназакони" собі ж піку понапридумували своїх законів і позаганяли себе ж в рамки. У мене взагалі складається відчуття що, ці всі МС створюються щоб тримати це шобло під контролем. :) Хіба ні?
треба дивитися, однозначно нічого не скажу

#96 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 03 Август 2017 - 12:24

А чому не пішли? Причину вияснили чи, так і закинули на полицю?

Та ну їх в баню. Нехай там паряться. :)

#97 Оппозит4ик

Оппозит4ик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 759 сообщений
  • ГородKyiv/Grebinka

Отправлено 03 Август 2017 - 12:30

чому не пішли?
на колясич поставив, їздять)

#98 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 972 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 03 Август 2017 - 20:12

чому не пішли?
на колясич поставив, їздять)

Ну от. Знову непорозуміння. Прочитав "косо пішли" замість ""Косо" пішли". :D

• Руслан это нравится

#99 i_n_d

i_n_d

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 264 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаМВ-650М1

Отправлено 04 Август 2017 - 06:27

:D gedevan,я подумал точно так же

#100 Славко

Славко

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 386 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаOld oppozit

Отправлено 06 Август 2017 - 18:45

Похвастаюсь, кого я сегодня встретил)

IMG_5835_800.jpgIMG_5838_800.jpgi.gif6-18-44/i9-11446571/566x755-r]i.gif[/URL]IMG_5839_800.jpgi.gif

• i_n_d и gedevan это нравится

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото