Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Gedevan КМЗ Дніпро 11. Нерозлучні.

Дніпро 11

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 47

#41 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 508 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 06 Январь 2018 - 17:58

Перший виїзд 2018 року. Фотографію робив для інших цілей але, хоч сам подивлюся. :)  Дуже вже кортіло "обкатати" зроблені зміни та обновки.
Перша це - удосконалена КПП від камрада foldmar а саме: мінус задня + 5-та (1.04), заміна підношеної шестерні 3-ї передачі (пропало завивання) і виправлення мого косяка при зборці (незашплінтована гайка, за що окремий йому уклін!).
Друга - зміна конфігурації стокового сідала.

До інших поки руки не дійшли. :)

На НР отримав у подарунок моторукавиці і шолом. Нада провітрити.

Рідко таке буває але, задоволення отримав відразу (хоч і з деякими "але"). Коробка працює просто файно! Але, при нормальній ходовій швидкості по GPS 100 км/год починає здувати нахрін. :( Дупа у сідлі теж себе посуває комфортно. Точніше, вона вже не дає про себе знати. :)
Подарунки себе теж виправдали. Гризло і руки не мерзнуть, візор на ходу не потіє, шум в межах. На мій погляд.

Христос рождається! :)

Прикрепленные файлы

• Руслан, Lesnik1975g и ВольнянскийОппозит это нравится

#42 ВольнянскийОппозит

ВольнянскийОппозит

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 56 сообщений
  • ГородВольнянск, Запорожская область
  • Моя техникаМТ 10-36 Стерва, МТ 11 Машенька

Отправлено 06 Январь 2018 - 21:15

Славімо його ! Файний агрегат

#43 w-126

w-126

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 106 сообщений
  • ГородЗапорожье
  • Моя техникаДнепр

Отправлено 06 Январь 2018 - 23:03

Если закрыть глаза на бахрому на руле , то мотик , чистое воплощение аскетизма и вкуса.

Моего вкуса.

#44 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 508 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 07 Январь 2018 - 09:52

ВольнянскийОппозит, дякую за добрі слова.
w-126, дякую. Ви зараз бачите "обдертий" варіант. Навіс заважав(є) доступу до певних місць для внесення змін тому і був демонтований. У своєму баченні я хочу робити сімбіоз власних уявлень і стокових форм. Ну, або принаймі максимально замаскувати під сток. Щоб впізнати його можна було не тільки по клапанних кришках. ;) 

#45 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 508 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 19 Январь 2018 - 11:55

Зима. Сніг. У такі вечори хочеться з чимось поколупатися і, не тільки руками. :) Свого часу облизувався на спойлер, як на відкрито проігноровану площадку для розміщення всіляких потрібностей. А чому добру пропадати? Зварґанив пару кронштейнів, із лопнутого поліхлорвінілового скла вирізав поличку і - вуаля! Тепер в об'ємі спойлера є (майже) вертикальна пласка поличка на якій можна закріпити тримач для мобільного/навігатора, приліпити на неї кронштейн відеореєстратора і т.п.
Подивився я на це творіння і подумав: "Це добре. Але..." і оте "але" привело до іншої думки. А чому би на такій поличці не розмістити ще й показчики тиску мастила, температури двигуна, пального? Теоретично, можна використати показчики і частину панелі від 2106. По розмірах якраз входить. Шлейф - на роз'єм для швидкого підключення.

Прикрепленные файлы

• Lesnik1975g это нравится

#46 ВольнянскийОппозит

ВольнянскийОппозит

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 56 сообщений

Отправлено 19 Январь 2018 - 12:34

Дуже гарна ідея, як на мене. Але питання реалізації датчика пального мене турбує.

#47 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 508 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 19 Январь 2018 - 20:51

Дуже гарна ідея, як на мене. Але питання реалізації датчика пального мене турбує.

По датчику(саме датчику, а не показчику) ідеї почали виникати в самий непідходящий момент. Тому маю хронічну невиспаність протягом тижня. :) Але виникли деякі ідеї які потребують перевірки. Самий цимес у них те, що не потребують кардинальної переробки бака! Єдине що (можливо) знадобиться так це невеликий отвір для проводки. А його можна зробити і не в критичних точках. Інтеграцію в кришку бака не розглядується. Залишилось тільки знайти датчик. :)

#48 ВольнянскийОппозит

ВольнянскийОппозит

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 56 сообщений

Отправлено 19 Январь 2018 - 21:46

Чекатимемо на звіт про роботу

Темы с аналогичным тегами Дніпро 11

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото