Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Похибки спідометра при зміні трансмісії

Спідометр Трансмісія

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 25

#21 Babay

Babay

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 350 сообщений
  • ГородКиев
  • Моя техникаМТ-10-32

Отправлено 24 Декабрь 2017 - 19:12

1,5 на 2,2 та на 0,7 товщини.

#22 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 24 Декабрь 2017 - 21:36

1,5 на 2,2 та на 0,7 товщини.

Від руки й на око десь отак. Якщо я правильно зрозумів ідею.

УПД. Важливо! Якщо хто надумає використовувати цей варіант зверніть увагу на те що, це тільки чорновий варіант !!! Візуально я вже бачу що, покажчик тиску мастила при 0-й швидкості вірогідно буде перекриватися стрілкою (якщо використовувати стокову). 

Прикрепленные файлы

• Руслан и Lesnik1975g это нравится

#23 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 23 Январь 2018 - 18:54

Викладу ще варіант двуякої шкали спідометра, із розмітками на одометр стрілку і шурупи. В разі заміни головної передачі із 9-ки на 8-ку не варто кожен раз колупати спідометр. Воно в житті всяко буває.

Прикрепленные файлы

• Руслан это нравится

#24 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 04 Февраль 2018 - 15:22

Нарешті розізлився. Вирішив таки замінити шкалу на більш-менш правильну. Спочатку була думка роздрукувати на папері-самоклейці і пришпандьорти на стокову. Фактично, це можуть зробити у будь-якій конторці по друку фотографій але, занесло мене до сувенірної крамнички де на замовлення роблять принти на футболки, чашки, пляшки. Дівчата запропонували мені не мудрувати над питанням "як швидко то все вигорить" і роздрукувати прямо на металевій пластинці. Виявляється, вони виготовляють такі на паркани, ворота ("Зла собака", "Приморочений господар" etc.). Ціна формату А4=100 грн. У моєму випадку вистачило і 25. Але всерівно нахомутали.
Діаметр шкали 72 мм. Кілька раз повторив - всеодно виставила 70. Ну не приморожена? Але в "подарунок" я отримав 2 шкали. Одна з них із дзеркальним друком. :) Із вредності забрав, щоб було на чому потренуватися.
Заодно причепив світлодіодну стрічку на підсвітку. Буду ще шаманити. Не подобаються деякі нюанси. Вивід живлення зробив на "тюльпан" "тато".

Отже, до цифр. Діамерт 70мм (повинен бути 72мм). Товщина металу = 0.4мм (стоковий 0.5мм) Ціна виготовлення = 25 грн.

P.S. Babay, поганий той оппозитчик, який має тільки один спідометр. :)

Прикрепленные файлы

• Руслан и Lesnik1975g это нравится

#25 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 772 сообщений
  • ГородКарловка
  • Моя техникаКМЗ - 8.157 - 01

Отправлено 04 Февраль 2018 - 16:37

Гарно вийшло.

#26 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 02 Июль 2018 - 18:06

По результатам напівпоїздки на Волинь. Отже, з доволі високою точністю встановив похибку одометра. Отже, головна передача "9"-ка. Колесо 19". Вичислений коефіцієнт складає 1,266831. Тобто, при подібних даних ГП та колеса показник спідометра множиться на коефіцієнт. 

Вичисляв на відстані 448 кілометрів тому теоретично, повинно бути відносно точно. ТХМ. :) 

Темы с аналогичным тегами Спідометр, Трансмісія

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото