Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Урал турист

Урал турист UR5MPY

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 57

#21 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 1 060 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 26 Июль 2017 - 07:40

Катушка Газель, Волга. Старооскольская. Двухвыводная. У меня вот так стоит. Но вывода катушки пришлось чуть подрезать около 4мм.

Прикрепленные файлы

#22 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 26 Июль 2017 - 08:27

Катушка Газель, Волга. Старооскольская. Двухвыводная. У меня вот так стоит. Но вывода катушки пришлось чуть подрезать около 4мм.

а провода с чего?

#23 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 1 060 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 26 Июль 2017 - 08:34

Я покупал комплект ВАЗ 2008-09 (у нас 130 грн). Они идут с наконечниками. Два самых длинных отложил. Оставил два средних. Как раз разной длинны для каждого цилиндра чуть с запасом. Два продал своему корешу, так он их не долго думая порезал на другую катушку и тем самым угробил. ГЕДЕВАН писал про такие глупости и предостерегал от подобных действий. А коммутатор у меня под сиденьем. Прохлаждается.

#24 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье
  • Моя техникаДнепр КМЗ 8.157.02 1993г.в.ДАI; Днепр-11 1991г.в.

Отправлено 26 Июль 2017 - 08:43

Катушки ГАЗ разные есть: с обычными разьёмами(папа-мама) и с разьёмами с защёлками. Все взаимозаменяемы, но где с защелками нужны будут соответствующие фишки. И китайские есть тоже. Стоят почти как оригинальные старооскольские.
Продам лунный грунт. Предоплата. Самовывоз.

#25 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 26 Июль 2017 - 09:00

спасибо, сегодня куплю провода и катушку, на выходных буду ставить

#26 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 09:13

Не допускается работа такой катушки без свечи!
  • SerDjon это нравится

#27 Славко

Славко

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 394 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаOld oppozit

Отправлено 26 Июль 2017 - 09:40

Не допускается работа такой катушки без свечи!

да

при регулировке карбов нужно свечу всунуть в люльку и положить на корпус

#28 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 26 Июль 2017 - 10:31

Предлогаемые на фото свечи никак не аналоги Днепро-Ураловских! То, что они работают ничего не значит! Сначала смотрим инструкцию, а потом подбираем аналог. Вот подбираловка http://dnepromoto.co...-tipov-svechei/
Хорошо зарекомендовали катушки ГАЗ вместе с проводами карбюраторных ВАЗ 2108-09
Эффект переплюйки( система инерционного наддува - СИН) наблюдается если она сделана правильно и установлена по рекомендациям разработчика!
http://oppozit.ru/article93900.html

Пане Mad Doctor я хотів би Вас застерегти від надлишкової впевненості (не в образливому тоні)!Ви приводите в приклад табличку, викладену на форумі. Я зроблю інакше. Якщо мене не здолає склероз,  зайду сьогодні на СТО і зроблю фотографії того каталога і тієї сторінки в ньому, по якому підбирав свічки. Цілком можливо що, ми будемо всого-лишень по різні боко однієї і тієї-ж правди, але все-таки... Ми опираємося кожен на свій досвід і Ваш я не піддаватиму сумніву ні в якому разі. Лишень голі факти. Рішення - за автором цієї гілки. :)
Якщо Ви уважно перечитаєте мій пост то побачите що, я піддаю сумніву ефект від СІН-у. Не більше. Кожен ладен вирішувати для себе сам. Особисто я вирішив що, це - лишні затрати із сумнівним ефектом і проводити ці досліди варто лишень на повністю справній і відрегульованій техніці, чи не так?. Не сприйміть пост як образу а лишень, як спробу віднайти компроміс. Дякую. :)

#29 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 10:38

Да я просто матчасть изучил и из рук не выпускаю, если в чём-то не увурен!

#30 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 10:51

Вот фотка из одной из “настольных” книг!
Прикрепленный файл  17032012415.jpg   137,29К   2 Количество загрузок:

#31 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Июль 2017 - 10:54

При встановленні цього запалення є певні умови, які потрібно виконати.
1. Силіконові високовольтні дроти. У Вашому комплекті їх немає. Рекомендую (якщо є така можливість) запитати на СТО старі. Я таким чином із 6 від АУДІ А6 вибрав два. Різати їх ні в якому разі неможна! У моєму випадку кінцевик на свічку залишився а, на котушку зробив так - заплескав кінець і, просвердлив дірочку, щоб закріпити гвинтом. (на фото).
2.Підігнути розрядник (відстань до найближчої точки контакту 9 мм. Це не менш важливо. Дрібниці).
Невеличка ремарка. Якщо у Вас проблеми зі свічкою або дротом - іскра буде пробивати на розряднику.
3. Радив би при можливості використати нові свічки (аналоги на фото) Особисто я в даний момен використовую Denso. Якщо немає такої можливості - хоча б просушіть старі. Допомагає 50/50 на певний час. Але їздити на них неможливо - збоять рандомно, від чого псується настрій, лізеш регулювати все, що під руку попаде, воно взагалі все починає працювати в різні боки, настрій ще більше псується, хочеться мотоцикл продати-розбити-викинути-подарувати лютому ворогу і...при останній думці вискакує "а раптом він зробить все як треба!" і, квакальне земноводне заставляє знаходити причину і регулювати все по-новій. Гкм. Перепрошую. Знову в лірику поперло. :)
4.Якщо раптом між карбюраторами стоїть так звана "переплюйка" - раджу зняти. На крайній випадок - заглушити. Ефект цієї приблуди, м'яко кажучи дуже сумнівний. А якщо розглянути весь шлях сумішоутворення то і взагалі - вредний. :)

1. у меня стоят силиконовые провода, не помню какие, но они порезанные

2. разрядник, честно не знаю на сколько отогнут, не обращал на него внимание

3. свечи вроде нормальные, но у меня с длинной юбкой

4. переплюйки нету,

катушку куплю газелевскую тогда, если можно маркировку подскажите, и на выходных буду делать

Пункт 1.  Наслідком різання силіконових ВВ може виявитися їх нероботоспроможність. Ви писалі що "ніби пропадає іскра". Ось Вам 1/2 відповіді чому.
Пункт 2. Зазвичай на цих котушках він вже виставлений так, як потрібно але пересвідчитися ніколи не завадить. Хіба що ліньки сходити за лінійкою. :)

Пункт 3. Скажу чесно і відверто - свічки у Вас можуть бути робочі але, не нормальні (про що писав вище Mad Doctor). Ось Вам ще 1/3 причини відмов іскроутворення. :)
Вдамся до теорії (нехай мене пробачить пан teorija але, це не до нього) :). Іскра в циліндрі повинна утворюватись в строго визначеному місці. Це не тільки впливає на якість згоряння а і, дозволяє свічці під час роботи самоочищуватись. Думаю, наслідки використання свічок запалювання з іншими характеристиками Ви вже додумаєте самі. :)
Пункт 4. Чому я не рекомендую в таких випадках використовувати переплюйку з гарною абревіатурою СІН - описав у пості до пана Доктора. Кінцеве рішення про використання цієї системи приймати Вам. Лишень хочу попросити це зробити вже після мороки із регулюваннями.

Перепрошую а, чим Вам не подобається штатна котушка? Адже вона цілком робоча, має захист від пробою (розрядники)... Особисто я поки що використовую штатну. Стикався із використанням від ГАЗ. Якоїсь різниці уроботі не помітив, окрім застереження в останньому випадку не використовувати без свічки запалення замкнутої на "массу". Ну так і правильно - розрядника ж немає. Особисто на мою думку це лишні трати. Принаймі поки що - так точно. Знову-таки, (якби рішення приймав я) краще прикупити правильні свічки, які теж не копійчані. :)  Нехай Вам щастить у цій боротьбі. :)

#32 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 10:59

Со временем на катушке Совека начинает болтаься обмотка, и катушка выходит из строя! ГАЗовская такой проблемы лишена!

#33 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Июль 2017 - 11:06

Вот фотка из одной из “настольных” книг!
attachicon.gif17032012415.jpg

Якщо Ви проявите терпіння до вечора - запощу фото. Підозрюю що, тут я вгадав про те що ми по різні боки одніє і тієї-ж правди. :)) Терпіння мій друже!

Про мат.частину. Ви - ідеаліст. :) Скинули мені посилання на статтю, у якій білим по-чорному написано "Практически СИН выпускался до 2002года, пока его не задавили подделки." Адже я тому і рекомендував "вимкнути" СІН ! А ні Ви, а ні я стовідсотково не можемо бути впевненими у тому що, у людин на моті стоїть правильний, а не підроблений  пристрій. :) Хіба ні? :)

#34 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Июль 2017 - 11:09

Со временем на катушке Совека начинает болтаься обмотка, и катушка выходит из строя! ГАЗовская такой проблемы лишена!

О! А це вже інформація, якої я не знав. Треба десь замільдувати "нада шоб в запасі була котушка".
Гм. До речі. По-моєму цим же траблом страждала і рідна котушка контактного запалення.

Дякую за інформацію.

#35 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 11:13

Вот фотка из одной из “настольных” книг!attachicon.gif17032012415.jpg

Якщо Ви проявите терпіння до вечора - запощу фото. Підозрюю що, тут я вгадав про те що ми по різні боки одніє і тієї-ж правди. :)) Терпіння мій друже!
Про мат.частину. Ви - ідеаліст. :) Скинули мені посилання на статтю, у якій білим по-чорному написано "Практически СИН выпускался до 2002года, пока его не задавили подделки." Адже я тому і рекомендував "вимкнути" СІН ! А ні Ви, а ні я стовідсотково не можемо бути впевненими у тому що, у людин на моті стоїть правильний, а не підроблений  пристрій. :) Хіба ні? :)
Там есть ссылка о доработке!

#36 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Июль 2017 - 16:18

Вот фотка из одной из “настольных” книг!attachicon.gif17032012415.jpg

Там есть ссылка о доработке!

Ось, як і обіцяв. Хіба не те-ж? ;)
Про доробку я читав. Переплюйка вроді як ефективна на ХХ та до 1.5-2 т. обертів. Та і, по-факту доробка всеодно відрізняється від оригінального виробницва. Багато хто з коментаторів відписався що, зняли. Ото-ж я і пишу - кожен вирішує собі сам, тому що ефект викликає сумнів доцільності. Особисто я рекомендую виконувати регулювання без. Вивів-зробив, тоді вже можна погратися і вирішити. Якщо Ви не згодні значить - не згодні. :)

Прикрепленные файлы

#37 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 16:41

Прикрепленный файл  Capture+_2017-07-26-19-32-23.png   1,16МБ   0 Количество загрузок:
И как эти свечи относятся к днепровым? Никак. По таблицам они аналоги А23, а это явно не днепровые!

#38 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 26 Июль 2017 - 20:01

attachicon.gifCapture+_2017-07-26-19-32-23.png
И как эти свечи относятся к днепровым? Никак. По таблицам они аналоги А23, а это явно не днепровые!

Гм...Дякую. От хтось завтра вигребе, шоб йому повилазило! А я то дивлюсь що, ізолятор на нжк якось занадто далеко на контакт находить... а на маркування і не заглянув навіть. Замовляли ж ті...
А от Denso w24fr-l вроді як з тієї опери. Але вигребе - у будь-якому випадку... :) Ще раз дякую за виправлення. Визнаю свою помилку і посипаю маківку попелом. :)

#39 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье

Отправлено 26 Июль 2017 - 20:07

Ни те, ни те не подходят по кальному числу. С учётом подрезаных цилиндров и 92-95 бензина NJK BP6H, BP6HS.

#40 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 27 Июль 2017 - 06:08

короче спал я и думал) там же на МПБСЗ стоит оптодатчик. Не может он от дневного света глючить? я же его днем настраивал

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото