Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Урал турист

Урал турист UR5MPY

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 57

#1 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 19 Июль 2017 - 17:37

Летом 2016 года купил второй уже мотоцикл, на этот раз Урал турист, до этого был Днепр, перекрасил, двигло после капиталки, коробка днепровская с 3,4 ускоренной, осталось придумать крыло и настроить карбы и зажигание

Прикрепленные файлы

• М72 это нравится

#2 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 19 Июль 2017 - 19:23

И кстати Днепр который был, точнее есть но далеко) И наконец то открыл категорию А

Прикрепленные файлы

#3 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 19 Июль 2017 - 20:24

У Вас ні там ні там преднього крила немає? :)

#4 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 20 Июль 2017 - 07:06

У Вас ні там ні там преднього крила немає? :)

На Днепре есть, только он уже стоит в гараже третий год( а на Урал еще ничего не нашел(

#5 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 20 Июль 2017 - 09:08

Есть еще парочка таких карбов, только на одном нет иглі, которая перекрівает подасу бенза в поплавковую камеру, думаю когда то их попробовать поставить

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  SAM_6879.jpg   204,98К   0 Количество загрузок:

#6 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 20 Июль 2017 - 10:15

Есть еще парочка таких карбов, только на одном нет иглі, которая перекрівает подасу бенза в поплавковую камеру, думаю когда то их попробовать поставить

У Вас совість є, такі еротичні картинки запощувати?! Мало слиною не вдавився... :)

#7 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 20 Июль 2017 - 17:44

У Вас совість є, такі еротичні картинки запощувати?! Мало слиною не вдавився... :)

:D  таки хорошие карбы?

#8 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 21 Июль 2017 - 09:26

:D  таки хорошие карбы?

Шановний! "Хороші" до цих карбюраторів навіть близько ставити не варто! Засміють! Це оригінальні карбюратори Bing які ставляться на двигуни БМВ. Які в свою чергу є прямими родичами оппозитних двигунів вже нашого виробництва. Хочете отримати технічний оргазм? Інтегруйте на Ваш двигуі і, ви його таки отримаєте. :)

#9 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 22 Июль 2017 - 12:42

Вот такая беда с карбами, нету поплавков и иглы :(

Либо я чего то не допонимаю, либо руки кривые, незнаю, обьясните, как это зажигание натраивается? На "Р" светодиод не тухнет, по "ВМТ" плохо работает

Прикрепленные файлы

#10 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 22 Июль 2017 - 19:49

Вот такая беда с карбами, нету поплавков и иглы :(

Либо я чего то не допонимаю, либо руки кривые, незнаю, обьясните, как это зажигание натраивается? На "Р" светодиод не тухнет, по "ВМТ" плохо работает

Нажаль я не тримав у руках і не розбирав Bing-и. Але, на Європейських форумах можна знайти по ним інформацію. Там же можна знайти і ремкомплекти. Важливо ще тільки знати, для якої він кубатури, бо їх там ціла лінійка йде. Я знаю тільки їхній загальний принцип роботи (вакуумний). Себто, при відкритті дросельної заслонки приміром, у К63(65) одночасно піднімається дозуюча голка що, при різкому відкритті дає дуже збагачену суміш, від чого двигун "захлинається" тому що не може моментально розкрутитись. У вакуумних карбах дозуючу голку піднімає вакуумна мембрана, в залежності від розрідження в циліндрах і, відповідно більш точно відміряє кількість потрібного палива. Якось так.

По електронному запаленню. Совек виставляється по ВМТ, а не по мітці "Р". Поясню чому. В інструкції до мотоцикла Дніпро 11 вказано спосіб регулювання  із механічним автоматом випередження запалення. Із ІЕ: "Для того, щоб правильно виставити момент запалення потрібно перевести маховик на мітку "Р" (раннє запалення), розвести кулачки автомата випередження на максимум і прокрутити корпус механізму запалення до загоряння контрольної лампи". Тобто, при регулюванні Ви якби імітуєте максимальні обороти двигуна. А от на ХХ такого випередження не потрібно, і імпульс на свічку запалення передається практично у ВМТ.  В електронному запаленні "Совек" стоїть контроллер для випередження і, відповідно прирегулюванні виставляється момент для мінімальних оборотів двигуна. А випередження він порахує сам. :)
От тільки я не зовсім зрозумів Ваш вислів "світлодіод погано працює". Це як. Неправильно світить? :))) Консультат свого часу пояснював що, якщо до точки запалення бракує сектору повороту н гвинтах кріплення то, можна пропил зробити довшим самому. Гарантія на виріб у цьому випадку не знімається, тому що дається на електронну частину. Механіку можете випилювати під конкретно свої потреби.

#11 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 22 Июль 2017 - 20:16

Когда выставляю зажигание по "ВМТ" двигатель плохо работает, на газ реагируе с огромным провалом, холостые не держит, когда ставил такоеже зажигание но, без опережения, работать начинает более-менее не плохо, но на нем нет светодиода, по которому его выставить

#12 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 23 Июль 2017 - 08:15

Когда выставляю зажигание по "ВМТ" двигатель плохо работает, на газ реагируе с огромным провалом, холостые не держит, когда ставил такоеже зажигание но, без опережения, работать начинает более-менее не плохо, но на нем нет светодиода, по которому его выставить

Без світлодіода це версія без випередження. Сама дешева але, нажаль не дуже вдала на мою думку. Чому - по-моєму пояснювати не потрібно. :)
Спробуйте перевірити всю трійку живлення. Момент запалення (вважаємо виставлений), зазори клапанів (вважаємо що, вони притерті, не підвисають і т.д), карбюратори (без підсосів повітря, не забитими жиклерами і... не китайськими. Про них подивіться в темі "тайванські карбюратори, Med Doctor все гарно розписав по ринках) :). Ну і вважатимемо що, свічки робочі (без вроді) :). Адже запалення виконує тільки одну роль - імпульс на свічки у потрібний момент. У чому мені дуже імпонує електронне так це в тому що, навіть при просівшому аккумуляторі воно видає свої 15 кіловольт на свічки.
Маю сміливість підозрюваи у Вас комплексну проблему. Диявол криється в дрібницях (с). ;)

#13 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье
  • Моя техникаДнепр КМЗ 8.157.02 1993г.в.ДАI; Днепр-11 1991г.в.

Отправлено 23 Июль 2017 - 09:12

Опять я виноват!
А про карбюраторы китайские писал, что они работают и даже регулируются...
Продам лунный грунт. Предоплата. Самовывоз.

#14 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 23 Июль 2017 - 19:30

Опять я виноват!
А про карбюраторы китайские писал, что они работают и даже регулируются...

Та боронь Боже, якщо я Вас в чомусь звинуватив! Мався на увазі пост про харківський ринок, на якому всі тайванські деталі продаються з наліпками країн, де вони і близько не були. Щиро перепрошую, якщо змусив Вас сприйняти це як образу у Вашу сторону.

#15 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 25 Июль 2017 - 13:30

А подскажите, как на слух зажигание регулировать? в одну сторону кручу-обороты растут, в другую, соответственно падают.

#16 Славко

Славко

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 394 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаOld oppozit

Отправлено 25 Июль 2017 - 13:35

#17 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 25 Июль 2017 - 13:59

Так и выставлял, плохо работает, на холостых с перебоями, как будто искра пропадает или пробиват где то, с таким зажиганием лучше работает, но настроить я его тоже не смог(

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  4957195.jpg   94,11К   0 Количество загрузок:

#18 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 120 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 25 Июль 2017 - 20:24

При встановленні цього запалення є певні умови, які потрібно виконати.
1. Силіконові високовольтні дроти. У Вашому комплекті їх немає. Рекомендую (якщо є така можливість) запитати на СТО старі. Я таким чином із 6 від АУДІ А6 вибрав два. Різати їх ні в якому разі неможна! У моєму випадку кінцевик на свічку залишився а, на котушку зробив так - заплескав кінець і, просвердлив дірочку, щоб закріпити гвинтом. (на фото).
2.Підігнути розрядник (відстань до найближчої точки контакту 9 мм. Це не менш важливо. Дрібниці).
Невеличка ремарка. Якщо у Вас проблеми зі свічкою або дротом - іскра буде пробивати на розряднику.
3. Радив би при можливості використати нові свічки (аналоги на фото) Особисто я в даний момен використовую Denso. Якщо немає такої можливості - хоча б просушіть старі. Допомагає 50/50 на певний час. Але їздити на них неможливо - збоять рандомно, від чого псується настрій, лізеш регулювати все, що під руку попаде, воно взагалі все починає працювати в різні боки, настрій ще більше псується, хочеться мотоцикл продати-розбити-викинути-подарувати лютому ворогу і...при останній думці вискакує "а раптом він зробить все як треба!" і, квакальне земноводне заставляє знаходити причину і регулювати все по-новій. Гкм. Перепрошую. Знову в лірику поперло. :)
4.Якщо раптом між карбюраторами стоїть так звана "переплюйка" - раджу зняти. На крайній випадок - заглушити. Ефект цієї приблуди, м'яко кажучи дуже сумнівний. А якщо розглянути весь шлях сумішоутворення то і взагалі - вредний. :)

Коли регулюєте на робочом удвигуні - збільшення оборотів = більш раннє запалення. Зменшення відповідно = пізніше. Я би порадив Вам все-таки виставити по ВМТ (світлодіод загоряється) хоча, у своєму випадку я зробив запалення трішки пізніше (трішки повернув, щоб світлодіод погас). На холостих прогрітий двигун попирхував у карбюратори, от і... допомогло. :) Але я був точно впевнений в тому що, карбюратори не біднять суміш тому-що, симптоми схожі. :)

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  БСЗ.jpg   124,86К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  32.jpg   126,07К   0 Количество загрузок:

#19 Mad Doctor

Mad Doctor

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 2 872 сообщений
  • Городг.Запорожье
  • Моя техникаДнепр КМЗ 8.157.02 1993г.в.ДАI; Днепр-11 1991г.в.

Отправлено 25 Июль 2017 - 21:42

Предлогаемые на фото свечи никак не аналоги Днепро-Ураловских! То, что они работают ничего не значит! Сначала смотрим инструкцию, а потом подбираем аналог. Вот подбираловка http://dnepromoto.co...-tipov-svechei/
Хорошо зарекомендовали катушки ГАЗ вместе с проводами карбюраторных ВАЗ 2108-09
Эффект переплюйки( система инерционного наддува - СИН) наблюдается если она сделана правильно и установлена по рекомендациям разработчика!
http://oppozit.ru/article93900.html
Продам лунный грунт. Предоплата. Самовывоз.

#20 UR5MPY

UR5MPY

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 33 сообщений
  • ГородСеверодонецк
  • Моя техникаИМЗ

Отправлено 26 Июль 2017 - 06:46

При встановленні цього запалення є певні умови, які потрібно виконати.
1. Силіконові високовольтні дроти. У Вашому комплекті їх немає. Рекомендую (якщо є така можливість) запитати на СТО старі. Я таким чином із 6 від АУДІ А6 вибрав два. Різати їх ні в якому разі неможна! У моєму випадку кінцевик на свічку залишився а, на котушку зробив так - заплескав кінець і, просвердлив дірочку, щоб закріпити гвинтом. (на фото).
2.Підігнути розрядник (відстань до найближчої точки контакту 9 мм. Це не менш важливо. Дрібниці).
Невеличка ремарка. Якщо у Вас проблеми зі свічкою або дротом - іскра буде пробивати на розряднику.
3. Радив би при можливості використати нові свічки (аналоги на фото) Особисто я в даний момен використовую Denso. Якщо немає такої можливості - хоча б просушіть старі. Допомагає 50/50 на певний час. Але їздити на них неможливо - збоять рандомно, від чого псується настрій, лізеш регулювати все, що під руку попаде, воно взагалі все починає працювати в різні боки, настрій ще більше псується, хочеться мотоцикл продати-розбити-викинути-подарувати лютому ворогу і...при останній думці вискакує "а раптом він зробить все як треба!" і, квакальне земноводне заставляє знаходити причину і регулювати все по-новій. Гкм. Перепрошую. Знову в лірику поперло. :)
4.Якщо раптом між карбюраторами стоїть так звана "переплюйка" - раджу зняти. На крайній випадок - заглушити. Ефект цієї приблуди, м'яко кажучи дуже сумнівний. А якщо розглянути весь шлях сумішоутворення то і взагалі - вредний. :)

1. у меня стоят силиконовые провода, не помню какие, но они порезанные

2. разрядник, честно не знаю на сколько отогнут, не обращал на него внимание

3. свечи вроде нормальные, но у меня с длинной юбкой

4. переплюйки нету,

катушку куплю газелевскую тогда, если можно маркировку подскажите, и на выходных буду делать

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2018 ДнепроМото