Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Мой МТ10-36, 1975 г.в.

мт10-36

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 48

#41 Sleeper1989

Sleeper1989

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 44 сообщений
  • ГородМариуполь
  • Моя техникаМТ 10-36

Отправлено 24 Март 2020 - 15:25

Lesnik1975g, ещё не приехали) я год собирался с покупкой, выбирал и читал. К сожалению все сразу не охватить.

#42 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 1 399 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 24 Март 2020 - 16:39

А я полгода читал форум Сердюка и параллельно год строил свой чоппер. И даже все получилось неплохо. И теперь ещё один строю мот, с учётом опыта бывалых.
  • Mad Doctor и gedevan это нравится

#43 Sleeper1989

Sleeper1989

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 44 сообщений
  • ГородМариуполь
  • Моя техникаМТ 10-36

Отправлено 24 Март 2020 - 17:29

Все это круто, конечно. Благодаря этому форуму я узнал о книге Котова. Но форум предполагает общение, верно? А что это за общение если на любой ответ тебя посылают читать куда-то?

#44 Руслан

Руслан

Страж Порядка

• Модераторы
  • 1 399 сообщений
  • ГородПологи
  • Моя техникаБыли Днепр-16, МТ10-36. Теперь Днепр-11

Отправлено 24 Март 2020 - 19:25

На форуме это флудом зовётся.

#45 Sleeper1989

Sleeper1989

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 44 сообщений
  • ГородМариуполь
  • Моя техникаМТ 10-36

Отправлено 24 Март 2020 - 19:39

Я понял, форумом ошибся.

#46 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 634 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 24 Март 2020 - 20:07

Я понял, форумом ошибся.

Ви помилилися у поняттях. Вам вже писали що, Ви хочете ставити запитання і щоб Вам тут же давали відповіді. При цьому, навіть не переобтяжуючи себе пошуком по форуму, де відповіді ВЖЕ є. До речі, використовуючи ІТ-шну термінологію тут присутрні не "впевнені користувачі" а "системні інженери" які можуть підлаштувати систему під себе. А ще є і такі, хто може сам з нуля написати свою власну систему. В перекладі на механіку - створити свій мотоцикл. Практично з нуля. При цьому обраховуючи всі параметри машини. Тепер станьте на їх місце і почитайте себе, коли Ви ображаєтесь на "послали почитати" цільову технічну літературу де все написано і розжовано. Залишається тільки прочитати. 

А у спілкуванні ми так можемо дійти і до образ на запитання чи, взагалі знаєте грамоту і арифметику. ;)

І ще одне. Припиняйте робити мотоцикл по Youtube. В результаті може вийти неочікувано повне гівно. Якщо вже розібрали двигун, відкриваєте відповідний розділ Котова-Капустіна, міряєте. В таблицях знайдете всі зазори і натяги. Потім можна пошукати по форуму відповідні розділи. Наприклад "Аналоги...". 

Двигун (та і будь-що), зібраний без будь-якого кастомайзінга згідно всіх вимог приємно здивує. Для змін у конструкції потріно трішки більше, аніж вміння ставити запити в Ютьюб і Гугл. Без образ. Зробити відразу не виходить навіть, як Ви пишете, у досвідчених користувачів. Знаю як мінімум одного, який мав сильне бажання спалить все нахр..н. Хоча його терпцю вистругувати з поліняки Буратіну можна позаздири. :) Тому, не видумуйте кругле колесо а зробіть "як книжка пише". А там час покаже. ;)

• Mad Doctor, Руслан, Skade и еще 1 это нравится

#47 voone

voone

Новичок

• Пользователи
  • 9 сообщений
  • ГородДунаевцы

Отправлено 24 Март 2020 - 21:11

шановні, читаю я дану тему і деякі, якщо не всі, пости топікстартера виглядають як знущання. Замість того, щоб відкрити книгу,ТС запитує тут. На старому форумі Сердюк уже би давно забанив і відправив читати книгу.
  • Mad Doctor, Lesnik1975g, gedevan и еще 1 это нравится

#48 Solin

Solin

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 260 сообщений
  • ГородКаховка
  • Моя техникаМТ11/М72, Pannonia T5

Отправлено 24 Март 2020 - 21:38

voone, Вы что! Это же не толерантно!)

• Mad Doctor и gedevan это нравится

- У Вас когда обеденный перерыв?
- Мы обедаем без перерыва.

#49 Lesnik1975g

Lesnik1975g

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 033 сообщений
  • ГородКарловка
  • Моя техникаКМЗ - 8.157 - 01

Отправлено 25 Март 2020 - 06:00

Но форум предполагает общение, верно? А что это за общение если на любой 

ответ тебя посылают читать куда-то?

Так ведь данный форум не философского направления. Ковыряние в железе подразумевает какие то познания в точных дисциплинах. Как без измерений, по фото, можно дать какой то совет ? Если использовать метод измерений " рукавица и еще чуть чуть ", то результат ремонта на выходе тебя не порадует.

Темы с аналогичным тегами мт10-36

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !