Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Самодельный трехколесный тягач с ломающейся рамой.

тягач мотоблок одноцилиндровый днепр трехколесный

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7

#1 slav4enko

slav4enko

Пользователь

• Пользователи
  • 11 сообщений
  • Городм. Миколаїв
  • Моя техникаМТ-10-36, Opel kadette 1,7D

Отправлено 19 Август 2019 - 12:19

Доброго дня всем. Посмотрел тему про мотоблок и  решил добавить "отсебятины". Пару лет назад закончил свой проект тягача для транспортных работ (транспортировка сена, перевозка зерна, стройматериалов).  Уже отъездил (отпахал) два сезона. Двигатель - одноцилиндровая модификация "Днепра" (успешно обкатанная и на одиночке и на колясочнике - ради эксперемента). Это вторая (финальная) версия трансмиссии и органов управления (мотоциклетная). Первоначальный вариант органов управления (на ручных рычагах) был не удобен, а трансмиссия слишком медленная. Подвеску тоже пришлось усилить - поставить двойные рычаги, поскольку вместо запланированных 400 кг в кузове поддался соблазну возить около тонны. Двигатель имеет принудительное охлаждение (вентилятор печки от рено симбол).

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  0oevM2MitIA.jpg   172,73К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  2BDP6Jzdx7w.jpg   137,37К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  2HiCIXvkrEI.jpg   156,04К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  5VFH2YLFG_s.jpg   192,69К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  6i7fKgGyGQM.jpg   91,64К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  9Of9lr8jgoE.jpg   231,36К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  82GdI1HOXv4.jpg   142,06К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  85CStI4ZchI.jpg   127,39К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  c9nXMXrkN8w.jpg   121,59К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  Clfh5tPK1U0.jpg   157,65К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  f_Y_1CGhODY.jpg   120,29К   2 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  gQq2PE8kNbM.jpg   155,23К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  h4M9fBlqOXE.jpg   133,23К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  Ip6Dld7FjkI.jpg   147,6К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  JDBcFiO-2y8.jpg   81,95К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  JI7jlqP5rXs.jpg   152,11К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  Li6NY9_XHmQ.jpg   142,08К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  m0ZjA3dPdqk.jpg   198,06К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  mUfJ7v9xuNU.jpg   135,38К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  nHtXDlcYeJ4.jpg   136,83К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  pl75bBvlYnQ.jpg   190,58К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  SfYrAcsyKAI.jpg   144,15К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  swplTFtu2ew.jpg   121,06К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  tj2NW4bVyw8.jpg   94,08К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  TpNNNfn1NP4.jpg   206,95К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  WQNuS3R3WT0.jpg   198,23К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  x0rowzMSL7k.jpg   92,51К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  yXwI_uNZZqo.jpg   127,4К   1 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  snFc3I8U5z4.jpg   399,7К   1 Количество загрузок:

#2 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 508 сообщений
  • ГородKyiv
  • Моя техникаDnipro 11 '87

Отправлено 19 Август 2019 - 18:32

Ну... мнда... нічогенкий такий силоблок. Я тільки ніяк не візьму до тями, чим Вам так не вгодив другий циліндр? Тим більше, що від силового блоку якраз вимагається більша потужність. Ну і, чому саме мінус лівий, а не правий знаючи його конструктивний недолік масляного голодання? 

• Руслан и Lesnik1975g это нравится

#3 w-126

w-126

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 321 сообщений
  • ГородЗапорожье
  • Моя техникаДнепр

Отправлено 19 Август 2019 - 19:46

И  как всегда - слов нет , а матов не хватает. :wacko:

• Mad Doctor это нравится

#4 slav4enko

slav4enko

Пользователь

• Пользователи
  • 11 сообщений
  • Городм. Миколаїв

Отправлено 20 Август 2019 - 05:43

Ну... мнда... нічогенкий такий силоблок. Я тільки ніяк не візьму до тями, чим Вам так не вгодив другий циліндр? Тим більше, що від силового блоку якраз вимагається більша потужність. Ну і, чому саме мінус лівий, а не правий знаючи його конструктивний недолік масляного голодання? 

Для конкретных задач хватает одного цилиндра вполне. Правый цилиндр выбран не случайно - он ближе к маховику и нагрузка от него распределяется больше на роликовый подшипник. Масляного голодания там никакого нет. Не один раз читал на форумах про масляное голодание именно правого цилиндра, но в реальной жизни ни разу не сталкивался. Хотя если включить мозги и разобраться - его там и не может быть при нормальных условиях работы и уровне масла. Два цилиндра - это сильный переизбыток мощи для данного агрегата, и перерасход горючего, что не оправдано ввиду поставленных целей. Цель была - решить проблему транспортировки сена с низины участка на возвышенность (балка). Задача успешно решена, техника работает.

#5 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 508 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 20 Август 2019 - 07:09

Для конкретных задач хватает одного цилиндра вполне. Правый цилиндр выбран не случайно - он ближе к маховику и нагрузка от него распределяется больше на роликовый подшипник. Масляного голодания там никакого нет. Не один раз читал на форумах про масляное голодание именно правого цилиндра, но в реальной жизни ни разу не сталкивался. Хотя если включить мозги и разобраться - его там и не может быть при нормальных условиях работы и уровне масла. Два цилиндра - это сильный переизбыток мощи для данного агрегата, и перерасход горючего, что не оправдано ввиду поставленных целей. Цель была - решить проблему транспортировки сена с низины участка на возвышенность (балка). Задача успешно решена, техника работает.

Дякую за пояснення Вашої логіки вибору правого. Хоча, як на мою думку рішення все-таки хибне. Масляне голодання дальньої шийки КВ визнають самі конструктори. Двигуни, які попали у моє поле зору, мали явну більшу зношеність вкладишів саме правого циліндра. Недавнє заглядування у свіжовідкапіталений, який пройшов всього нічого, показав те ж саме. До речі, а ні від умов роботи а ні від рівня мастила це не залежить. Справа у конструкції. Ну добре, голодання не означає що там йде робота насухо. Ви пояснили. 

А от із "Два цилиндра - это сильный переизбыток мощи..." не погоджусь із Вами не тільки я, а і сер Ґотфрід Лейбніц. Процитую Санді Карно: "Тепло не що інше, як рушійна сила, або, вірніше, рух, що змінив свій вигляд. Цей рух частинок тіла. Всюди, де відбувається знищення рушійної сили, виникає одночасно теплота в кількості, точно пропорційній кількості зниклої рушійної сили. І навпаки: при зникненні теплоти завжди виникає рушійна сила". Мова йде про закон збереженя  енергії. До чого я веду. Для виконання певної роботи потрібна певна кількість енергії. Не більше, і не менше. Пальне - джерело енергії. І його затрата буде не більша, аніж потрібна. І в застосуванні до нашого випадку, від кількості циліндрів теж не залежить. Пального у ньому (чи них) буде спалено рівно стільки, щоб витягнути причіп сіна з балки. :) А от дисбаланс у роботі самої конструкції двигуна отримаєте капітальний (це вже про чому оппозитники не використовують подушок двигуна). До речі, Вам не тяжко викласти відео роботи двигуна? Релаьно цікаво подивитись-послухати. 

І ще одне. Ви виклали приклад своєї роботи. Агрегат працює, Вас влаштовує. Це - добре. Але зважайте і на те, що є інші точки зору що відрізняються від Вашої. При цьому, аргументовано. Можуть помилятися. Власне, як і Ви теж. ;) І ще раз, буду вдячний за відео.

#6 slav4enko

slav4enko

Пользователь

• Пользователи
  • 11 сообщений
  • Городм. Миколаїв

Отправлено 20 Август 2019 - 08:24

В мене трішки перероблена система змащування, тому я вас запевняю - в моїй конструкції масляного голодування шийки не має. З Карно я добре знайомий, але теорія тут ні до чого. Я вже доволі наексперементував і з двома і з одним циліндром, і повірте - є таке поняття як "необхідний і достатній мінімум". Тим паче всі мої мотоцикли перероблені під один карбюратор. Для доброї роботи двигуна, особливо нашого опозита (наприклад самоочищення свічок, при якому виключається перебої в роботі системи запалення, особливо при не дуже добрій якості свічок - я вже багато перепробував) двигуну потрібне добре навантаження, добрий тепловий режим (віїхав на трассу - і як мінімум 5-10 км на швидкості 60-70 км/год (з боковим причепом), а в моїй конструкції трішки інші тенічні умови експлуатації. Одним з важливих факторів - була простота конструкції, при дуже нерівномірному навантаженні (завів-заглушив). Дизбаланс там мінімальний (противага на колінчастому валі спиляна), трішки трусить - але не критично - двигун повністю на пружинній підвісці, все враховано.

Відео роботи двигуна є на YouTube, введіть пошуковий запит "Самодельный тягач", "Самодельный тягач первый выезд". На відео лише перша пробна версія трансміссії і системи керування. Кінцевий варіант не знімав - не було часу. Запевняю вас, техніка працює досить жваво.  Перший запуск - https://www.youtube....Um2lRpQVs&t=52s , Перший віїзд : https://www.youtube....d0ufbu9I&t=355s

#7 slav4enko

slav4enko

Пользователь

• Пользователи
  • 11 сообщений
  • Городм. Миколаїв

Отправлено 20 Август 2019 - 08:30

Так то воно так, но ,болтать второй шатунно-поршневой комплект с ГРМ тоже за счет чего-то надо, и тут имеется ввиду не вращательное движение, а возвратно-поступательное, учтите это, и передайте это Лейбницу с его высказываниями. Если бы все было так, то щас бы не катались 50ти кубовые 4-х тактники. У меня получилась, скажем так "330-кубовая Дельта", вот и все. 

#8 gedevan

gedevan

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • 1 508 сообщений
  • ГородKyiv

Отправлено 20 Август 2019 - 18:59

В мене трішки перероблена система змащування, тому я вас запевняю - в моїй конструкції масляного голодування шийки не має.

А от саме з цього місця хочу попросити Вас більш докладніше. Що саме переробили? Як тепер подається мастило під вкладиші другого циліндра?

Погоджусь із необхідним мінімумом. Кожен сам собі обирає ступінь і міру. Чи використовувати один карб замість двох (сам я прихильник класичної двокарбюраторної системи т.к. для мене у ній є свої переваги), чи один один циліндр (тут без коментарів, і так зрозуміло). 

А що саме не так у Лейбніца? Чи висловленна ним теорія не відноситься до зворотньо-поступального руху або, з якимись обумовками? Потім, самому Лейбніцу я нічого передати наразі не зможу т.к. він вже більше аніж триста років не з нами. І скажіть будь ласка, яким боком це відноситься до малокубатурних чотирьохтактників? Ефективність використання згоряння палива ще ніхто не відміняв. Хоча, якщо ви вважаєте що один з авторів закону збереження енергії помиляється то, смиренно замовкаю. Земля плоска. ;)

Здравствуй гость!
Пройди регистрацию что бы можно было общаться с участниками форума!

Зарегистрироваться !

Copyright © 2019 ДнепроМото